Українська мова об'єднує

27 жовтня у День української писемності та мови учні Колядинецького ліцею приєдналися до написання Радіодиктанту національної єдності. Діти перейнялися відчуттям гордості, радості, бо українська мова об'єднує та дає сили українцям боротися за те, ким вони є та захищати свою унікальну державу.

20:21 30.10.2023

Тиждень історії

В період з 09. 10-13.10.2023 року в Колядинецькому ліцеї було проведено Тиждень історії. В рамках Тижня проведено: віртуальні подорожі для здобувачів освіти 5-11 класів: "Сім чудес світу", "Сім чудес України"; історичну гру "Найрозумніший "для здобувачів освіти 7-8 класів ; історичний калейдоскоп"Сторінками історії" для здобувачів освіти 9,11 класів ; книжкову викладку "Творимо історію разом".

09:59 18.10.2023

Юні козаки-майбутнє України

Напередодні святкування Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці в дошкільному підрозділі «Малятко» Колядинецького ліцею була проведена тематична розвага «Козацькі забави». Справжні козаки пройшли через низку випробувань:   гра «Перегони на конях»(стрибки на м’ячах для орбітболу), гра «Зваримо куліш», змагання-естафета «На чайках», гра «Передай ядра в човен», співали пісень. Бо козацького ми роду, славних предків діти.У садочку ми вчимося рідний край любити!

15:45 13.10.2023

Тиждень історії

В рамках проведення тижня історії в бібліотеці Колядинецького ліцею оформлена тематична книжкова виставка: " Творимо історію разом" з метою більш детальнішого вивчення історії нашої держави.

15:42 13.10.2023

22:47 08.10.2023

Тиждень музики в ліцеї

З метою ціннісного ставлення до мистецтва, музики в нашому закладі освіти проходив тиждень мистецтва, який провела вчитель мистецтва Удовиченко Любов Михайлівна. Здобувачі освіти виготовили плакат "Цитати видатних людей про музику", відгадували загадки про музичні інструменти, розвязували кросворди та ребуси на музичну тематику та виконували музично-хореографічні завдання. Вихованці ДП Малятко також долучились до проведення мистецьких заходів та вчились чути музику  у природі. Під час проведення заходів не було байдужих учнів. Усі вони залюбки поринали у чарівний світ мистецтва.

22:45 08.10.2023