Новини та події

Щороку в нашому дошкільному підрозділі створюється город на підвіконні. Вирощування міні-городів на підвіконні разом з вихованцями дошкільного підрозділу допомагає легко,вдало і в цікавій формі моделювати пізнавальні, естетичні та екологічні навички. Діти отримують нові знання та навички, вчаться бути турботливими, помічати красу в буденних речах. Разом з дітьми ми прикрашаємо підвіконня:садимо рослини, закріплюємо навички догляду за рослинами, ведемо щоденник спостережень, радіємо кожному успіху.

Хоя зима ще за вікном-нас це не лякає

Ми цибульку з часником весело саджаєм

За своїм городом будем спостерігати

Часничок, цибульку до борщу будем мати

«Розум дитини знаходиться на кінчиках пальців» В.О.Сухомлинський

Розвиток загальної і дрібної моторики рук дітей з камінчиками «Марблс» надає простір для творчості і дослідження, для зняття втоми, напруги, вирішення негативних емоційних переживань., розвиває швидкість, точність, пам'ять, увагу, уяву, а різноманітні кольори камінців пробуджують у дитини почуття прекрасного.

Гурткова робота в дошкільному підрозділі,,Малятко" є важливою іормою організації дитячої життєдіяльності і становить невід'ємну частину освітнього процесу.

Гурткова робота надає широкі можливості у розв'язанні проблеми розвитку творчих здібностей дітей.

Наш гурток,,Маленькі флористи". Природній матеріал є відмінною спонукою розвитку фантазії та уявлення.

22 квітня- День Землі.Ми хочемо привітати вас,люди і побажати миру і добра.

Земля,планета блакитна- це наш спільний з вами дім.Повинні його оберігати ми,підтримувати порядок в нім.

Про шпака ми віршик вчили та аплікацію зробили