Чекаємо Різдва

З 18 по 22 грудня в Колядинецькому ліцеї проходив Різдвяний тиждень.

09:34 27.12.2023

Творіть добро!

Вихованці Колядинецького ліцею підтримали ініціативу Липоводолинської волонтерської організації "Оберіг" у створенні "Коробочок добра" для наших захисників. Нещодавно, на благодійному ярмарку, учнями було зібрано кошти, частину яких витратили на закупівлю необхідних речей для ЗСУ: запальнички, газові балончики, серветки, смаколики. Доповнили пакуночки патріотичними малюнками та дитячими сувенірами. Творити добро не важко, а приємно

10:42 20.12.2023

Благодійний ярмарок

Ми  живемо в нелегкі часи, коли триває боротьба за нашу свободу. Допомогти героям-бійцям, які захищають нашу Україну, боряться за наше майбутнє – це обов’язок кожного з нас. Кожен здобувач освіти розуміє, що невеличкі донати можуть допомогти нашим збройним силам. Тому учнівське самоврядування дало ідею провести в ліцеї благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, який був проведений  у закладі 6 грудня 2023 року. Торти, пироги, тістечка, зефір, вафлі, печиво, різноманітні смаколики – чого тільки не було на столах! Домашню випічку охоче розкуповували діти, вчителі, гості. Щиро дякуємо за активність всім учасникам – батькам, учням, вчителям та працівникам школи! На благодійному ярмарку було зібрано 10769 грн.

15:28 19.12.2023

Подорож у країну Дорожніх Знаків

Семикласники Колядинецького ліцею здійснили уявну "Подорож у країну Дорожніх Знаків". Перед початком мандрівки переглянули відео про правила поведінки у шкільному автобусі. Застосовуючи отримані раніше знання, учні виконували цікаві завдання на станціях "Історична" та "Пограймо". Тиждень безпеки дорожнього руху у нашому закладі дав дітям усвідомлення того, що правила потрібно не лише вивчати, а й дотримуватися їх.

15:10 26.11.2023

Вільні, бо гідні

21 листопада нескорений український народ відзначає День гідності та свободи.

14:19 26.11.2023

Будь помітним на дорозі

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, формування у дітей навичок безпечної поведінки на вулицях  і в транспорті 13 листопада 2023 року учні зібралися в класі безпеки, щоб поглибити знання про правила дорожнього руху, повторити основні правила пішоходів та автомобілістів

10:18 14.11.2023

Веселий марафон

8 листопада  учні 5-7 класів Колядинецького ліцею взяли участь у "Веселому марафоні". Пізнавально-розважальний захід було проведено з метою покращення взаємин у дитячому колективі та налагодження дружніх відносин. Команди "Адреналін" та "Драйв" показали не лише свої інтелектуальні здібності, а й ще й вчилися правильно дозувати час при проведенні конкурсів, спільно знаходити правильне рішення. За результатами змагань та при підтримці вболівальників перемогу здобула команда "Драйв". Усі учасники марафону отримали солодкі подарунки та заряд позитивного настрою на цілий тиждень.

15:29 09.11.2023

Святковий подарунок від щедрої пори року

Дитяче осіннє свято- це море усмішок та веселощів. Проведення свята осені є доброю традицією в дошкільному підрозділі "Малятко". 6 листопада було проведено свято осені. Вихованці з цікавістю та веселим настроєм долучилися до дійства,співали,танцювали,грали в різні ігри. Музичні композиції,веселі хороводи та дзвінкий дитячий сміх зробили осінній день особливим,яскравим та по-справжньому святковим подарунком від щедрої пори року

20:53 06.11.2023