Шкільні ліги

Сайт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Календарний план

проведення І етапу змагань з волейболу, баскетболу,футзалу за програмою

« Спортивні шкільні ліги Сумщини на 2024-2030 роки»

в Колядинецькому ліцеї

Напрямок

Дата проведення

30.01.2024р.

20.12.2023р.

Футзал

17.01.2024р.

У рамках Президентської програми «Пліч-о-пліч» у Колядинецькому ліцеї 17 січня 2024 року продовжується  загальнонаціональний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», основною метою якого є популяризація спорту серед учнівської молоді, залучення максимальної кількості учнів до занять фізичною культурою, формування у них лідерських якостей, створення умов для розвитку спорту серед здобувачів освіти.

У межах проєкту заплановано проведення спортивних змагань із п'яти видів спорту, які є найбільш популярними та доступними: баскетбол, волейбол, спортивне орієнтування, футзал та черлідинг.

В закладі освіти проведено змагання з футзалу між командами «Вікторія» та «Веселка». Перемогу здобула команда дівчат «Веселка». Також було проведено змагання між командами хлопців «Динамо» та «Шахтар». Перемогла команда «Шахтар».

🎉ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ‼️

У рамках " Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги " в Колядинецькому ліцеї 30.01.24 відбулися поєдинки з баскетболу між командами здобувачів освіти. Боротьба була емоційною та завзятою. Юні баскетболісти продемонстрували командний дух, волю до перемоги та провели час з користю для здоров'я.