Тиждень трудового навчання

Дата: 22.04.2024 11:16
Кількість переглядів: 18

Відповідно до плану роботи Колядинецького ліцею на 2023-2024 навчальний рік, з метою виховання культури праці та підготовки дітей до життя в сучасному суспільстві в період з 15 по 19 квітня у закладі освіти проходив тиждень трудового навчання.

Проведені заходи дали можливість школярам показати свої вміння та навички, отримані на уроках трудового навчання та технологій, а також розширити знання у галузі декоративно-ужиткового мистецтва.

В рамках тижня було створено виставку творчих робіт " Хай буде весна", учні 5-8 класів відвідали захід у шкільній бібліотеці"Духовні скарби рідного краю", де ознайомилися з роботами місцевих рукодільниць та виготовили обереги для воїнів -захисників. Для учнів початкової школи було проведено відеомандрівку в світ дорослого життя " Всі професії потрібні, всі професії важливі".