Тиждень іноземної мови

Дата: 19.02.2024 10:45
Кількість переглядів: 24

Тиждень іноземної мови в Колядинецькому ліцеї був присвячений любові та доброті . У понеділок та вівторок учні старшої та середньої ланки ознайомилися з історією дня Святого валентина, традиціями святкування в різних країнах світу. Школярі розв'язували ребуси, співали пісні. 14 лютого пройшло під девізом : Подаруй валентинку товаришу. Цього дня на порозі ліцею всіх учасників освітнього процесу зустрічали усміхнені старшокласниці,які вітали зі святом та дарували всім валентинки. У четвер діти,батьки та вчителі мали можливість переглянути виставку валентинок, які виготовили і малюки дошкільного підрозділу,і школярики початкової ланки ,і старшокласники.

Завершився тиждень яскравим святом кохання : для старшокласників був проведений вечір відпочинку. Лунали українські пісні, чудові вірші і сонети про кохання , присутні на вечорі насолоджувалися запальним танком,який виконали дівчата 9 класу. Цікавими і захоплюючим були конкурси .після розважальної програми старшокласники розважалися на дискотеці. Діти люблять це свято і тому всі брали  активну участь в підготовці до  святкового концерту та прикрашанні залу.